• Zajęcia dodatkowe

    • L.p.

      Nazwisko  imię

      Forma zajęcia

      Dzień tygodnia/ godzina

      ( lekcja)

      Dla kogo

      1.

      Chodakowska Anna

      Poprawa prac pisemnych dla uczniów z niesatysfakcjonującymi ocenami/ zajęcia wspierające.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Doraźnie

       

       

      Poniedziałek 8l.

       

      Piątek 1l.

      Klasa 4d, 5c, 7a, 7b

       

       

      Klasa 5c

       

      Klasa 5c

      2.

      Kraczkowska Celina

      Zajęcia wyrównawcze dla uczniów  wymagających pomocy  w nauce.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Środa 5l.

       

      Poniedziałek 7l.

       

      Wtorek 7l.

      Uczniowie klas 1-3

       

      Klasy 6

       

      Klasy 6

      3.

      Sołtys Beta

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności polonistycznych.

      Środa 7l. (s.11)

      Klasa 5a

      4.

      Walter Przemysław

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności polonistycznych.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

      Wtorek 1l. (s.10)

       

       

      Poniedziałek 7l.

       

      Wtorek 6l.

       

      Czwartek 6l.

      Klasa 5b

       

       

      Klasa 5b

       

      Klasa 4d

       

      Klasa 4c

      5.

      Walter Joanna

      Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

      Czwartek 7l.

       

      Poniedziałek 7l.

       

      Czwartek 8l.

      Wszyscy chętni uczniowie klas 4-7

      Klasa 4d

       

      Klasa 7a

      6.

      Wijas Beata

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

      Piątek 1l.

       

       

      Wtorek 7l.

       

      Środa 7l.

      5c ( dziewczęta)

       

       

      Klasa 6b

       

      Klasa 5a

       

      7.

      Kiwilsza Jacek

      Poprawy prac pisemnych dla uczniów z niesatysfakcjonującymi ocenami/zajęcia wspierające.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

       

      Piątek 7l.

       

      Poniedziałek 7l.

       

      Środa 7l.

      Klasa 4b,4c

      Klasa 5b

      Klasa 7b,7c

      Klasa 5b

       

      Klasa 4b

      8.

      Pietrzak Karol

      Zajęcia rozwijające umiejętności języków obcych.

       

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

      Wtorek godz. 15.25-16.00

      Sala gimnastyczna

      Piątek 7l.

       

      Piątek 8l.

      Klasy 4

       

       

      Klasa 6b

       

      Klasa 7a

      9.

      Sadkowska Woszczyna Jolanta

      Poprawy prac pisemnych dla uczniów z niesatysfakcjonującymi ocenami/ zajęcia wspierające.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

      Środa 8l.

       

       

      Poniedziałek 7l.

       

      Piątek 1l.

      5a,5c

      6a

      7a,7c

      Klasa 6a

       

      Klasa 5a,5c

      10.

      Turnik Lidia

      Zajęcia rozwijające umiejętności języków obcych.

      Poniedziałek 6l.

      Wtorek 6l. ( s.18)

      Klasy 3a,3b,3c,3d

      Klasy 3e,3f

      11.

      Stachowiak Magdalena

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności języków obcych.

      Poniedziałek 1l.

      Klasy 7

      12.

      Jarmużek Ewa

      Zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne.

      Czwartek 8l.

      Klasy 4

      13.

      Manaj Fałczyńska Wioleta

      Poprawy prac pisemnych dla uczniów z niesatysfakcjonującymi ocenami/zajęcia wspierające.

      Wtorek 7l. ( s.9)

      Czwartek 7l. ( s.9) co drugi tydzień

      Kl.4-7

      Klasy :4b,c,e; 5b,c; 6a,b; 7b,c

      14.

      Bahr Edyta

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności chemicznych.

      Indywidualnie, po ustaleniu z nauczycielem.

      Klasy 7

      15.

      Gawlik Aneta

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności fizycznych.

      Środa ( raz w miesiącu) 8l.

      Klasy 7

      16.

      Białomyzy Małgorzata

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności geograficznych.

      Poniedziałek  8l. ( dwa razy w miesiącu)

      Klasy 7

      17.

      Ryglewicz Katarzyna

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania techniczno- plastyczne.

       

      Środa 8l. ( s.10)

      Zainteresowani uczniowie klas 4-7

      18.

      Politowska Pogorzelska Aniela

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania muzyczne.

       

      Środa 8l.( s.19)

      Zainteresowani uczniowie klas 4-7

      19.

      Kurczewska Dorota

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie umiejętności informatycznych.

      Zajęcia socjoterapeutyczne

      Indywidualnie, po ustaleniu z nauczycielem.

      Środa 8l.

      Klasa 5c

       

       

      Klasy 1,2

      20.

      Stankiewicz Małgorzata

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie umiejętności informatycznych.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Piątek 6l.

       

       

      Poniedziałek 6l.

      Klasy 4-7

       

       

      Klasa 3e,3b

      21.

      Kozłowska Katarzyna

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania ( S.U).

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody

      Zajęcia korekcyjne wad postawy

      Czwartek 8l.

       

      Wtorek, Czwartek 1l. co drugi tydzień

      Czwartek 6l.

       

       

      Wszystkie klasy

       

      Klasa 3c,3d

      22.

      Kozłowski Maciej

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania sportowe.

      Środa 8l.

      Klasy 4

      23.

      Nowak Andrzej

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania sportowe.

      Poniedziałek godz. 16.00-16.45

      Klasy 4-7

      24.

      Strzałkowska Izabella

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania sportowe.

      Zajęcia korekcyjne wad postawy

      Poniedziałek 7l.

       

      Czwartek 6l.

      Klasy 6

       

      Klasa 3c, 3d

      25.

      Frączek Jolanta

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania artystyczne.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Środa 3l.

       

      Wtorek 3l.

      Klasa 1c

       

      Klasa 1c

      26.

      Golińska Elżbieta

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Czwartek 6l.

       

       

      Wtorek 6l.

      Klasa 3b

       

       

      Klasa 3b

      27.

      Janowska Katarzyna

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

       

      Wtorek 4l.

      Klasa 2a

      28.

      Januszewska Małgorzata

      Zajęcia rozwijające  zainteresowania plastyczne.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Poniedziałek 4l.

       

      Wtorek 6l.

      Klasa 3c

       

      Klasa 3c

      29.

      Łodzińska Marta

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Wtorek 5l.

       

       

      Środa 5l.

      Klasa 3f

       

       

      Klasa 3f

      30.

      Pietrzak Małgorzata

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Wtorek 6l

      Klasa 3d

      31.

      Radzikowska Magdalena

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Czwartek 3l.

      Klasa 2b

      32.

      Skoczyk Ewelina

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Czwartek 5l.

      Klasa 3a

      33.

      Tobiasz Barbara

      Zajęcia prowadzone Metodą Dobrego Startu.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Wtorek 3l.

       

      Środa 3l.

      Klasa 1a

       

      Klasa 1a

      34.

      Walkowiak Karolina

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności matematycznych.

      Środa 5l.

      Klasa 3e

      35.

      Wiewióra Anna

      Zajęcia rozwijające zainteresowania artystyczne.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Piątek 3l.

       

      Wtorek 3l.

      Klasa 1b

       

      Klasa 1b

      36.

      Stupak Agnieszka

      Zajęcia rozwijające naukę gry w szachy.

      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

      Środa 8l.

       

      Wtorek 6l.

      Zainteresowani uczniowie

       

      Klasy 3

      37.

      Radaszewska Małgorzata

      Zajęcia wspierające uczniów w ramach bajkoterapii.

      Zajęcia z zakresu bajkoterapii

      Czwartek 6l.

       

      Poniedziałek 6l.

      Chętni uczniowie

       

      Chętni uczniowie klas 3

      38.

      Chamarczuk Edyta

      Zajęcia wspierające uczniów w ramach bajkoterapii.

      Poniedziałek 7.15-8.00

      Uczniowie przebywający w  świetlicy.

      39.

      Gałek Marta

      Zajęcia wspierające uczniów w zakresie  umiejętności historycznych.

      Czwartek 7l.

      Chętni uczniowie klas 4-7

      40.

      Płocka Grażyna

      Zajęcia prowadzone Metodą Dobrego Startu

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Wtorek 3l.

       

      Środa 8l.

      Klasa 1a

       

      Klasa 1a

       

      Jędruszek Małgorzata

      zajęcia z dogoterapii

      Środa 4l., 5l., 6l.

       

       

      Chodań Beata

      zajęcia z psychologiem

      Wtorek

       

       

      Szczerek Anna

      zajęcia rozwijające funkcje percepcyjno-motoryczne Metodą Dobrego Startu - klasy I

      Wtorek 2l.

      Wtorek 3l.

      Klasa 1c

      Klasa 1a

    • brak danych