• 5c dla schroniska SOS

• Uczniowie 5c zebrali karmę dla zwierzaków ze schroniska. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie naszej akcji. Brawo dzieciaki 🐶🐺🧡💚🐱🐹

• Napisali o nas - Fundacja Orange o Superkoderach z SP3

• W Szkole Podstawowej nr 3 w Białogardzie trwa intensywne tworzenie gry matematycznej 💻 Uczniowie już wykonali plansze dla robotów, zaplanowali zadania i ich kolejność, stworzyli ekrany startowe i napisali skrypty sterujące robotem. Trzymamy kciuki za pozytywny finał! :)

• Zajęcia plastyczne w szkolnej świetlicy - "Idą święta"

• Prace plastyczne wykonane przez uczniów podczas zajęć świetlicowych.

• 2018/2019

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 2018/2019.

Mamy to! :) :)

Robomatematycy z 5c doczekali się ... i pięć nowiutkich robocików - mBotów jest już własnością naszej szkoły!

Uczniowie klasy 1b rozpoczęli realizację projektu „Technologie z klasą”. Podczas dzisiejszej lekcji informatyki (5X2018r.) sprawdzili, co łączy tradycyjny przepis na ciasto z wyszukiwaniem wiadomości w internecie. Dowiedzieli się też, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci? Brawo Pierwszaki!

• Użytkownicy mobilni

• Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

• Plan Lekcji i Zastępstwa

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.